Ponad 25 lat w branży wiertniczej
Sprawdzamy się w najcięższych warunkach

Dostawa materiałów

 

Polski Serwis Płynów Wiertniczych Sp. z o.o. zapewnia dostawy szerokiej gamy materiałów i chemikali do sporządzania płuczek, zaczynów cementacyjnych i innych płynów wiertniczych dla krajowych i zagranicznych kontrahentów.

W wyniku wieloletnich kontaktów i współpracy z zakładami chemicznymi, PSPW Sp. z o.o. dysponuje szeroką listą dostawców wysokiej jakości materiałów stosowanych w płynach wiertniczych. Niektóre specjalistyczne dodatki są produkowane przez PSPW Sp. z o.o. Krosno. Umożliwia to zapewnienie dostaw niemal wszystkich materiałów stosowanych w światowej technologii płuczkowej.

Dostarczane materiały są kontrolowane pod względem ich jakości przez producentów, a pod względem ich jakości i skuteczności działania sprawdzane przez laboratorium PSPW Sp. z o.o.

W zależności od życzeń klienta, zamówione materiały mogą być dostarczane na wskazane miejsce (wiertnię) lub odbierane z magazynów PSPW Krosno.

Do każdego nowego asortymentu dla danego odbiorcy dołączona jest informacja techniczna podająca charakterystykę tego produktu, szkodliwość dla zdrowia, bezpieczeństwo pożarowe, środki ochrony osobistej, toksyczność oraz warunki transportu i magazynowania.

Na życzenie klienta do danej dostawy może być dołączona gwarancja na dany produkt oraz świadectwo jakości.

Kontakt:
POLSKI SERWIS PŁYNÓW WIERTNICZYCH SP. Z O.O.
38-400 Krosno Armii Krajowej 3
+48.13 436 19 55
Faks: +48.13 432 71 89
Kontakt:
POLSKI SERWIS PŁYNÓW WIERTNICZYCH SP. Z O.O.
38-400 Krosno Armii Krajowej 3
+48.13 436 19 55
Faks: +48.13 432 71 89